Sophia o 9.sérii OTH

17. února 2011 v 16:15 | Hannah |  News
Překlad je můj! NEKOPÍROVAT!!!
©SOPHIABUSHDAILY.blog.cz
Teď, když byla odvysílána více než polovina osmé série je One Tree Hill jedním z nejdéle běžících dramatických seriálů na CW - ale dožije se deváté série? HollywoodLife.com si popovídal s hvězdou Sophií Bush: "Máme už jenom měsíc na dotočení, a doteď jsme neslyšeli o tom, že se k tomu ještě vrátíme," řekla 13.února na show Maxe Azrii během Mercedez-Benz Fashion Week v New York City. "Takže pochybuji."

O tom, co se stane Tree Hill partě v posledních dílech seriálu řekla Sophia, že jen doufá, aby každá postava skončila "šťastná a naplněná."

"Užila jsem si hraní Brooke, protože si prošla všemi fázemi svého života a naučila se být naplněna jinými lidmi, a teď je stak sebejistá osoba, že může být naplněna sama sebou," řekla. "Je to úžasný vývoj. Zvládla spostu věcí, takže bych ji ráda viděla, jak dostane zpátky práci, protože je to velká část toho, co ji definuje."
 


Komentáře

1 RadushQa RadushQa | Web | 18. února 2011 v 16:36 | Reagovat

Nie všetky seriály majú 8 sérii - lôen tie najúspešnejšie :) Tak vyzerá, že OTH musí byť veeeľmi úspešný seriál, keď sa dočkal 8.série :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama