Květen 2011

HITAUS

29. května 2011 v 20:23 | Hannah |  Actually
Takže na rovinu... Mám poslední týden na vylepšení všech známek, vzhledem k tomu, že příští týden odjíždím na dovolenou. Z toho plyne, že se musím tento týden věnovat známkám a nemůžu tvrdnout na blogu... Potřebovala bych z matiky trojku, ale v to snad už ani nedoufám, ze zemáku by se mi líbila dvojka, ale to se asi taky nestane a hlavně potřebuju z češtiny dvojku a to se musí stát! Takže snad chápete... Ohledně stavu blogu se toho moc nemění, protože hiatus už tady byl dlouho před tímhle oznámením... Přidávala jsem tak jeden článek za den a neříkám, že sem za tento týden nic nepřídám... Jen říkám, berte to s rezervou...
Děkuji,
Hannah

New Gallery Layout...

27. května 2011 v 21:11 | Hannah |  Actually
Před chvílí jsem dokoukala film Drive Thru s Leighton Meester a Pennem Badgleym a musím říct... páni dost dobrej klaun :) Myslím, že titulky by byly dost zbytečný vzhledem k faktu, že slovo fuck se vyskytovalo v každý druhý větě :) Ale tak byl to dobrej film na odreagování :) Viděla jsem horší i lepší =) Takže takovej pěknej střed... Každopádně jsem dnes dotvořila nový lay do galerie.... Trochu přeplácanější no... Ale tak stane se....
Hannah

How to Save a Future | Chapter I.

26. května 2011 v 10:24 | Hannah |  How to Save a Future
"Poslední termín odevzdání eseje je zítra. A nezapomeňte, že se opravdu musíte držet tématu. Pokud esej do zítřka neodevzdáte, máte pětku.", pronesl se třídou hlas pana Lermana, učitele angličtiny. Krátce po tom se ozvalo školní zvonění a ve třídě náhle začal ruch. Jen Cooper seděla v lavici jako přibitá. Vlastně takhle prožila celý ten den. Jakoby nad něčím přemýšlela, ale ani ona sama nevěděla, nad čím. Seděla ve třídě dál, i když už snad všichni odešli. Teprve o několik dalších minut později se zvedla a šla domů.
"Hej, počkej!", ozvalo se za ní. "
Cooper se otočila a tázavě si prohlížela kluka, který na ni volal. Neznala ho. Nikdy ho neviděla, tím si byla jistá.
"Ty jsi Cooper, ne?", ptal se jí ten neznámý kluk.
"Jo, my se známe?", zeptala se ho.
"Jsem Chris, viděli jsme se ve třídě. Podle pana Lermana mi máš pomoct s učením, co berete a tak. A taky mě máš provést po škole, ale to myslím, zvládnu sám."
No jistě. Pan Lerman a jeho velice zajímavá hodina anglické literatury, kterou Cooper celou prospala s otevřenýma očima.
"Jo. Fajn, tak pojď, učení mám doma, tak to tam probereme.", zamumlala Cooper a zrychlila krok. Chris jí sotva stíhal.
"Hele, kam tak pospícháš?", ozval se. "A proč jsi tak nabalená? Vždyť je snad 30 stupňů."

Chris měl pravdu, teplo bylo opravdu obrovské. A přesto měla Cooper kalhoty, svetr a na něm ještě bundu. Již několik dní měla dojem, že žije na Aljašce. Jen ona ale věděla, proč. Budoucnost něco chystá, a ona musí přijít na to, co ji nutí uzavírat se do sebe a cítit chlad. Ve škole se nemohla s nikým bavit, protože se její stav zhoršoval. Jakoby se mělo něco stát někomu z jejích spolužáků. Divné bylo, že nyní ten pocit neměla. Naopak se cítila, jakoby Chrisovi mohla svěřit všechna svá tajemství, jakoby mluvila s někým hodně blízkým. Měla pocit, který nezažila již dlouhou dobu, snad naposledy, když jí babička vyprávěla strašidelné příběhy. To její babička uměla. Vyprávěla jí o tom, jak někdo dokázal vrátit čas, o tom, že existují i andělé, kteří nekonají dobro, a spoustu dalších příběhů. Cooper příběhy nikdy nebrala vážně, i když některé nebyly zase tak neuvěřitelné. A nyní měla ten pocit, ale nebyla to její babička ani nikdo z její rodiny, nýbrž nový spolužák. Chvíli se zdráhala, ale nakonec byl právě Chris prvním, kdo se dozvěděl její tajemství. Nejdřív si myslel, že si z něho utahuje, ale poté mu pověděla o smrti svojí maminky. Byl to smutný příběh. Alyson, její maminka, totiž zemřela velice mladá. Zemřela, když bylo Cooper pět let, v roce 2001. Alyson měla stejnou schopnost jako Cooper, ale už byla dost silná, aby mohla budoucnost i vidět. Bohužel ale nebyla dost silná, aby děsivou skutečnost unesla. Na začátku září tragicky zemřela následkem příliš silné předtuchy. A po její smrti se schopnost přenesla na Cooper, což neunesl Coopeřin otec a radši svou dceru opustil.

Chris si vážil skutečnosti, že mu docela neznámá dívka pověděla celý svůj příběh. A slíbil, že tajemství nikomu neprozradí. Cooper byla ráda, že má konečně někoho, před kým nemusí nic skrývat a oba se vydali ke Cooper domů. Tam už čekala Coopeřina babička Grace. Hned ji zajímalo, kdopak je ten mladík, ale ona to věděla. Ano, i ona měla stejnou schopnost týkající se budoucnosti, věděla vše, co se stane a dokázala unést tragický osud ostatních lidí. I když to tak na první pohled nevypadalo, tato žena již viděla nemálo tragických osudů a znala osud své vnučky. Byla ráda, že konečně nastal tento okamžik. Okamžik, který má odhalit Coopeřinu minulost a minulost všech žen rodu Blacků.

» NEXT CHAPTER


Layout no. 5

26. května 2011 v 10:01 | Hannah |  Layouts
Po měsíci a pár dnech je tu nový lay. Blíží se červen a ten je, jak jistě víte, proslulý svatbami. Takže jsem ho vyladila do jarno-letních barev a přidala úžasnou svatební fotku Brooke & Juliana o OTH :) Dal mi zabrat opravdu jen chvilku, nejvíc mi dalo zabrat menu, protože mi blbnul ps... Tak doufám, že s ním budete spokojeni :)

imagebam.com

Fotky: OTH Stiils S7 & S8
Výroba: cca. 1 hodina
Spokojenost: 99%

Od: 26.5.2011
Do: 22.7.2011

How to Save a Future | Úvod

25. května 2011 v 19:12 | Hannah |  How to Save a Future
Název: How to Save a Future
Č. název: Jak zachránit budoucnost
Autor: Hannah
Žánr: Romantický/Mysteriózní
Forma psaní: Vypravěč
Hlavní postavy: Cooper, Chris, Bryan

16-ti letá Cooper Blacková je studentkou střední školy v městečku Clyde v Kansasu. Má všechno, co potřebuje; skvělého přítele, nejlepší kamarádku, je chytrá a populární. Už několik let ale před ostatními tají obrovské tajemství - dokáže totiž vycítit, co se stane v budoucnosti. Již v minulosti měla s touto schopností dost velké problémy, a to se ani děsivá budoucnost netýkala jejích blízkých. Nyní se to má ale změnit a další obětí budoucnosti se má stát její přítel Bryan. Co všechno Cooper udělá pro to, aby se Bryanovi nic nestalo? A jak jí pomůže přichod nového spolužáka Chrise? To se dozvíte v této povídce…


| Chapter 1 | Chapter 2 | Chapter 3 | Chapter 4 | Chapter 5 |

My own story...

25. května 2011 v 14:39 | Hannah |  Actually

Už dlouhou dobu přemýšlím, že tady zveřejním svou vlastní tvorbu. V hlavě mám hned několik dost dlouhých příběhů a pro jeden z nich jsem se rozhodla, tak snad to tady trochu oživí. Už mám sepsaný Úvod i první kapitolu, teď jen dodělám obal a hurá na zveřejnení...
Hannah

Statistics | 16.5.-22.5.2011

24. května 2011 v 21:36 | Hannah |  Statistics
Pondělí:19
Úterý:28
Středa:26
Čvrtek:19
Pátek:24
Sobota:23
Neděle:31
Celkem:170

Zase o trošku klesla... Ale je přece krásně a nikdo nechce tvrdnout u PC :) Včetně mě :)


Chalet Girl » Download

22. května 2011 v 13:18 | Hannah |  Chalet Girl (2011)
Právě teď máte jedinečnou šanci stáhnout si tento skvělý film! Zatím bohužel bez titulků, ale jakmile se objeví, hned je sem dodám! Stačí pouze kliknout na odkaz!!!

» DOWNLOAD MOVIE


Chalet Girl » Information

22. května 2011 v 13:12 | Hannah |  Chalet Girl (2011)
19-ti letá Kim byla kdysi šampionkou ve skateboardování, po smrti své matky ale přestala a nyní si přivydělává jako servírka a stará se o svého otce. Vše se ale změní, když Kim dostane příležitost pracovat 3 měsíce jako hospodyně na horské chatě jedné bohaté rodiny v Alpách. Zpočátku si myslí, že to bude jenom práce, ale již brzy pochopí, že Alpy nabízejí mnohem víc. Nyní se může stát znovu šampionkou, tentokrát ve snowboardování a k tomu může bojovat o srdce svého pohledného šéfa Jonnyho. Má to ale háček - Jonny si má již brzy vzít svou dlouholetou přítelkyni Chloe...

Hrají:
Felicity Jones ... Kim
Ed Westwick ... Jonny
Sophia Bush ... Chloe
Tamsin Egerton ... Georgie
Bill Nighty ... Richard
Brooke Shields ... Caroline
Nicholas Braun ... Nigel
Bill Bailey ... Bill
a další.


For Blue Skies - Strays Don't Sleep | OTH 3.09

20. května 2011 v 22:38 | Hannah |  OTH Music Moments
Přináším další z mých oblíbených hudebních momentů... Písnička, která doprovází usmíření hned dvou párů - Nathana & Haley a Brooke & Lucase ... Co víc dodat krom toho, že je nádherná :)

OTH US Viewers | Season 1 - 8

19. května 2011 v 20:02 | Hannah |  One Tree Hill
Trochu jsem si hrála s Excelem až jsem vytvořila graf sledovanosti odvysílaných řad OTH. Samozřejmě není třeba dodávat, že se to týká Ameriky :) Tu první řadu berte s rezervou, protože jsou známé sledovanosti jen pilotu a dalších pár dílů a zbytek jsem tak nějak odhadovala :) No a vzhledem k tomu, že nové OTH bude až v lednu, tak tu takovýchhle pitomostí bude přibývat víc a víc :)

5.02 - Racing Like A Pro [Animations]

18. května 2011 v 13:00 | Hannah
Ta se Skillsem je dokonalá :)

Počet animací: 12
..

OTH SEASON 9??? YES!!!!!!

17. května 2011 v 22:00 | Hannah |  News
Viděli jsme je dospívat. Chodit na střední. Viděli jsme, jak se outsideři dostali mezi elitu. Byli jsme na začátcích jejich kariéry a viděli jsme jejich pokroky a změny již 8 sérií. A co víc? Uvidíme je i devátou!!!
Sophia Bush před několika minutami potvrdila DEVÁTOU ŘADU ONE TREE HILLU S POČTEM 13 DÍLŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak už jsem dříve psala, možný návrat ohlásili i Chad Michael Murray a Hilarie Burton (Lucas & Peyton)! V deváté řadě se na hlavních postavách nic nezmění, snad až na fakt, že James Lafferty (Nathan) podepsal smlouvu na zkrácený úvazek, takže tam nebude pokaždé... Co říkáte na tuto úžasnou, dokonalou, potěšujíí zprávu?

Within You - Ray LaMontagne | OTH 4.21

17. května 2011 v 20:16 | Hannah |  OTH Music Moments
Jedna z mých hodně moc oblíbených scén a hlavně písniček...Hrála hned ve dvou dílech a to v 4.01 (Brooke se rozchází s Lucasem) a v 4.21 - Scéna dole. Je smutná a přitom úžasná... Vlastně je to konec čtvrté řady... Písničku si můžete stáhnout pod videem...

» DOWNLOAD THE SONG «


Statistics | 9.5.-15.5.2011

17. května 2011 v 14:32 | Hannah |  Statistics
Pondělí:26
Úterý:25
Středa:29
Čvrtek:21
Pátek:19
Sobota:26
Neděle:27
Celkem:173

Je pěkně vyrovnaná :) I když dost klesla, moc jsem tu nebyla, takže vám všem moc děkuju!!!

I swear... this is too much!!!

16. května 2011 v 16:41 | Hannah |  Actually
Tak tohle je už ale na mrtvici!!! Když se sem chystám zajít a něco přidat, tak zas nejdou zobrazovat obrázky!! Tak zase nic no...
Hannah

P.S. Přidala jsem rubriku OTH Music Moments, kam budu přidávat scény doprovázené hezkou hudbou!!! Doufám, že zase zlepším kvalitu tohohle blogu!

Maybe tomorrow...

14. května 2011 v 19:09 | Hannah |  Actually
Opravdu se strašně ale strašně moc omlouvám za svou přítomnost v tomhle týdnu. Celý týden mi bylo šíleně zle a když to už konečně pominulo, musela jsem doplňovat sešity a učit se na písemky. Krom toho jsem celý tenhle týden strávila tím, že jsem se dívala na seriál 90210, který jsem už dřív objevila na německé stanici Sixx. V pondělí jsem začala stahovat a v pátek jsem dostahovala všechny 3 řady. Nejdřív jsem sice myslela, že první řadu vynechám, ale po shlédnutí té druhé jsem si řekla, že si táhnu i tu první, no... Matt Lanter je nejlepší :) A líbí se mi jisté hodně velké podobnosti s OTH a GG... I když si myslím, že v 90210 odvedli lepší práci než v GG a v OTH zase lepší práci než v 90210 :) Takže One Tree Hill je stále u mě číslo 1!!! A v nejbližší době nečekejte, že s tímhle blogem seknu!!!!! Možná mě tu čekejte zítra, možná dnes večer, možná až příští týden. Nevím nevím... Mějte se hezky,
Hannah

5.01 - Four Years, Six Months, Two Days [Animations]

10. května 2011 v 21:17 | Hannah
Začínáme pátou řadu :) Brooke prošla opravdu velkou změnou =)

Počet animací: 8
..