Červen 2011

OTH Season 9 » Hot News!!!

30. června 2011 v 6:09 | Hannah |  News
Mám tu pro vás pár žhavých informací o deváté řadě OTH!!! Když vím, o čem to bude, jsem ještě napjatější!!! :))
KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!!!!!!!!!!
- Lydii (dcera Haley/Nathana) bude v deváté řadě rok nebo i víc
- Jude a Davis (synové Brooke/Juliana) budou staří kolem 6-8 měsíců
- Mezi koncem osmé řady a začátkem deváté řady nebude moc velký časový odstup
- Uvidíme více Brooke a Juliana jako pár a když budou spolu tak i Haley a Nathana
- Uvidíme, že Brooke a Julian nebudou bojovat s rodičovstvím jako takovým, ale spíše se svou kariérou a tím,jak být rodiči. Také uvidíme, jak jejich volba zůstat v Tree Hillu ovlivní Julianovu kariéru
- Mouth/Millie/Chase/Chuck/Skills budou v sérii.
- Dan (otec Nathana a Lucase) je zpátky a bydlí v domě Nathana a Haley, což způsobuje mezi Nathanem a Haley napětí. Nathan je zničený z toho, že ho tam Haley nechala a nechává.
- V pár epizodách sice Jamese (Nathana) uvidíme, ale Nathan má jet do Evropy kvůli agentuře, protože Clay bude mít problém s drogami a potřebuje pomoct.
- Příběh Quinn a Claye bude na několik epizod jen "Clay má problém s drogami a nedostává se mu pomoci"
- Julian bude mít problém najít práci a investory
- Victoria (matka Brooke) není trovna šťatsná, že je Ted (táta Brooke) zpátky a snaží se být v životě Brooke. Podle ní se vrátil jen proto, že má Brooke nový podnik.
- Uvidíme Brooke, jak na sebe působí se svým otcem, z čehož Victoria není šťatsná. Brooke to vidí jako šanci poznat svého otce a její otec to vidí jako šanci začít nové podnikání.
- Chris Keller je zpět (Neví se, zda to bude nebo nebude Tyler Hilton) aby pomohl Haley s Red Bedroom Records.
- Chrise Kellera uvidíme s Alex, Chasem, Chuckem, dívkou jménem Tara, Haley a Brooke
- Objeví se také konkurence pro Karen's Café, což způsobí trochu rozbroje. Haley najme Dana na vaření, a lidé tam přestanou jíst
- Celá věc s tím, že Haley to všechno "vyhovuje" (není na Danově straně, ale Nathan to tak vidí) dost štve Nathana a budou se o tom dost hádat.
- Haley bojuje se svými volbami, ale vidí, jak šťatsný je Jamie, že s nimi může být jeho dědeček
- Nathan cítí, že mu Haley lže snad o všem
- Taky se přemýšlí o příběhu, kde by Jude nebo Davis byl nemocný, ne Lydia, protože nebyla porozena předčasně. Neví se, zda to dopadne, možná se napíše, že Julian nechal jedno z dvojčat v autě a policie a všichni se ho budou snažit odtamtud dostat. To by způsobilo zvraty mezi Brooke a Julianem

Icons Update | Animated, Photoshoots, Movies

29. června 2011 v 20:31 | Hannah |  Update
Přidala jsem zase nějaké nové avatary do iconcentra... Jedná se hlavně o animace (OTH & Chalet Girl) a photoshooty ale taky jeden z filmu - Chalet Girl...

ANIMATED ICONS
....

PHOTOSHOOTS
...

....

....

MOVIES
.

» VÍCE AVATARŮ


5.09 - For Tonight You're Only Here To Know [Animations]

29. června 2011 v 18:03 | Hannah
Počet animací: 13
..How to Save a Future | Chapter III.

28. června 2011 v 16:29 | Hannah |  How to Save a Future
Na hodinu se Stay ani Bryan nedostavili. Kdo se tam ale dostavil, byl dost zklamaný pan Lerman. Cooper se totiž na esej vykašlala, což ho zklamalo, hlavně když byla dřív Cooper tak pilná studentka a lpěla si na známkách. Cooper ale duchem vůbec nebyla ve třídě. Dumala nad tím, co mohlo být v té knize napsáno. Její dumání ale přerušil pan Lerman, když se rozhodl pro nehlášené zkoušení a vyvolaná byla právě Cooper. Zvedla se a neochotně postupovala dopředu. Dostala otázku, kterou nebyla schopna zodpovědět. Rozhodla se ale, že zkusí chvíli přemýšlet. Něco s ní v tu chvíli zatřáslo. Byla to předtucha. Vyděsila jí. Cooper se rozběhla na chodbu. Chris běžel za ní a ptal se jí, co se stalo.
"Byl to Bryan. Chápeš? Hádali jsme se a pak…", Cooper nebyla schopná říct, jak to pokračovalo.
"Co se stalo pak?", ptal se hned.
"Asi jsme se rozešli. Já nevím. Šel do domu jeho rodičů a pak tam byl požár… A on… On…", plakala a Chris se jí snažil utěšit. Nešlo to. Cooper byla příliš vyděšená a až nyní pochopila, jak moc je ta kniha nebezpečná. Litovala chvíle, kdy si v ní začala číst. Ale věděla, že minulost nejde vzít zpět a věděla, že musí zakročit, aby se nestalo to, co viděla. Od této chvíle bude prostě s Bryanem trávit více času, bude se mu věnovat jako svému příteli.

Bryan ale rozhodně na Cooper nemyslel. Myslel na Stay. A přemýšlel o tom, že by se s Cooper mohl rozejít. Stejně je teď myšlenkami úplně jinde, myslel si. Na chodbě potkal Chrise a chtěl s ním navázat konverzaci. Nebo spíš, chtěl ho dostat do fotbalového družstva, protože se dozvěděl, že Chris je na sporty velice nadaný. Chris ho ale obešel. Předtím totiž viděl jeho a Stay a nebyl schopen povědět to Cooper. Zvlášť po tom, co se stalo minulou hodinu. Neměl na Bryana chuť. Bryan se ale nevzdával a doběhl ho. Začal na něj mluvit, ale Chris ho nevnímal. Do naprosto nesmyslné konverzace přihodil Chris jedinou větu: "Hlavně jí neubližuj." Bryan věděl, že myslel Cooper, ale moc tu větu nepochopil. Došlo mu ale, že právě teď by se s ní neměl rozcházet. Jaký to vnímavý mladík.

Dívčí konverzace nedopadla o moc lépe. Cooper potkala Stay na chodbě a snažila si s ní popovídat, ale Stay odbočila na druhou stranu. Měla obrovský pocit viny, ale nemohla se s Bryanem rozejít. Prostě to nešlo. Ten den už se s Cooper nepotkala. Ani Cooper neviděla Bryana. Ale nemohla na něj přestat myslet. Na to, co by se mu mohlo stát. Nemohla to dopustit. Musí změnit budoucnost. Ještě ten den poslala Bryanovi zprávu, že se sejdou zítra ráno v domě u jezera. Dům u jezera patřil otci Cooper, ale již dlouho byl opuštěný a jako dělaný na romantické víkendy. Bryan ze zprávy nebyl zrovna nadšený, ale nakonec souhlasil. Cooper tedy oznámila babičce, že na víkend bude pryč a babička neochotně souhlasila.

Hned brzy ráno odjela Cooper do domu u jezera přichystat romantickou atmosféru. Krásný den jí ale otrávilo nejen počasí. Byl ošklivý vítr a lilo jako z konve. Dneska snad ani nevyšlo slunce, pomyslela si. Ale nenechala si hezký víkend ničím narušit. Bryan přijel o něco později, ale přece jen. Romantický víkend může začít.

» NEXT CHAPTER


Gallery Update | Zoey PS & Table for Three

27. června 2011 v 7:07 | Hannah |  Update
Přináším vám další fotky z photoshootu pro Zooey Magazine... Opět jsou úžasné jako vždy!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
A kromě těchto fotek vám také přináším fotku z natáčení filmu Table for Three :)
imagebam.com

Zooey Magazine Update

23. června 2011 v 19:36 | Hannah |  Update
Objevily se nové fotky a nové scany k časopisu Zooey!!! Hlavně bych chtěla poděkovat stránce SophiaBushOnline!!!!!!!

PHOTOSHOOT - » More photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
MAGAZINE SCANS - » More photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zooey Magazine | Behind the Scenes

22. června 2011 v 7:35 | Hannah |  Videos
Opravdu skvělé video!!! Sophia vypadala naprosto dokonale a strašně se těším až se objeví fotky :)

Tomorrow - Prague

20. června 2011 v 19:48 | Hannah |  Actually
Omlouvám se, ale zítra jedem na školní výlet do Prahy, takže tu nebudu! No to zas bude něco... bude to chtít aspoň jedno pivo :) No uvidíme :) Ve zbytku času dnes možná trochu pohnu s galerkou, ale nevím nevím =)
Hannah

Sophia on Zooey Mag Cover!!!

20. června 2011 v 19:44 | Hannah |  News
Sophia se objevila na obálce červencového vydání časopisu Zooey!!! Musím uznat, že vybrali opravdu nádhernou fotku a jsem hodně zvědavá, až se objeví celý nový photoshoot :) Kliknutím na obrázek jej uvidíte v plném rozlišení...

P.S. Do galerie přidám tento cover až později, ještě mi chybí časopisy 2010 a 2011 :)

5.07 - In Da Club [Animations]

20. června 2011 v 19:32 | Hannah
Počet animací: 14
..

5.06 - Don't Dream It's Over [Animations]

20. června 2011 v 19:14 | Hannah
Počet animací: 13
..

5.05 - I Forgot To Remember To Forget [Animations]

20. června 2011 v 19:13 | Hannah
Tenhle díl mám moc ráda :) Je tu vidět ten skvělý vztah Brooke a Lucase i po tom všem, co se mezi nimi stalo...

Počet animací: 14
..

How to Save a Future | Chapter II.

19. června 2011 v 18:40 | Hannah |  How to Save a Future
Babička sešla ze schodů a v ruce měla divnou, zaprášenou, starou a tlustou knihu. Vypadala jako z 10. století. Položila ji na stůl. Chris poznal tu knihu, už ji někde viděl. Jenom si nemohl vzpomenout, kde. Naopak Cooper viděla knihu poprvé.
"Tohle je kniha našich předků.", vysvětlovala Grace.
"Najdeš v ní vše důležité, co se týká tvých schopností a jejich rozvíjení.", poračovala.
"Jak to myslíš, rozvíjení?", vložila se do vysvětlování Cooper.
"Rozvíjení znamená rozvíjení. Snad si nemyslíš, že navždycky budeš budoucnost jen cítít. Jednou se budeš muset naučit žít se skutečností, že nejsi jen obyčejná dívka. Budeš schopná nejen budoucnost cítít, ale i vidět. A budeš si toho vážit."
Chris viděl Coopeřinu tvář a bylo mu jí líto. Viděl, že Cooper si takovýhle život nevybrala a tušil, že by raději byla nepopulární šprtka, než populární speciální dívka. Měl sto chutí odtamtud Cooper vzít někam ven, pryč od těhle starostí. Ale věděl, že nemůže. A navíc se snažil vzpomenout, kde tu knihu viděl. Bleskla mu hlavou vzpomínka.
"Už vím, kde jsem tu knihu viděl. Bylo to na půdě mojí tety."

Grace se netvářila překvapeně. Vlastně to vypadalo, jakoby na tuhle větu dlouho čekala. Začala znovu vysvětlovat, tentokrát důvod, proč už Chris knihu viděl: "Před dlouhými časy žily v Clyde pouze čtyři rodiny: Blackovi, Stevensovi, Andrewsovi a Hemsworthovi. Nikdo už vlastně neví, jak to doopravdy bylo, víme jen to, že tyto rodiny nespojovalo pouze město, pokud mě dobře chápete. Každá rodina měla jednu velkou, tlustou knihu, ale po nějaké době se sem přistěhovaly jiné rodiny a naopak původní odešly. Zůstali jsme tu jen my. Je tedy možné, že Chris pochází z jedné z ostatních rodin."
Chris Andrews. Tak se jmenoval. Byl to potomek původních Andrewsových.

"No, pro dnešek toho na vás bylo až dost. Chrisi, měl bys jít domů a Cooper, ty bys měla jít napsat esej na angličtinu. Volal mi pan Lerman a říkal, že pětka by ti mohla zhoršit prospěch."
Rozloučili se tedy a Cooper odešla do pokoje. Neměla ale chuť psát nějakou hloupou anglickou esej, k tomu na téma Nejdivnější okamžik mého života. Namísto toho počkala, až babička odejde a vzala si ze stolu tu knihu. Nepochopila, proč ji tam vlastně babička přinesla, když ji ani neotevřela. Proto ji chtěla otevřít sama. Bylo v ní spoustu nesmyslných vět, spousta divných přirovnání, kterým nerozuměla. Rozhodla se, jednu divnou větu přečíst nahlas. Byla latinsky, a Cooper měla z latiny jedničku, takže pro ni nebyl žádný problém přečíst ji, i když větu nedokázala přeložit. Nic se ale nestalo, prozatím. Byl už večer a Cooper se rozhodla jít na kutě.

Další den se cítila o něco lépe. Nebyla jí zima a celkově se cítila velmi dobře. Tedy jen do té doby, než přišla na pozemek školy. Znovu se dostavil mráz, ale slabší než včera. Vešla do třídy. Sháněla se po svém příteli Bryanovi, ale ten nikde. To samé platilo i pro její nejlepší kamarádku, Stay. Ani ona nebyla ve třídě. Bryan byl kapitán fotbalového družstva, takže nebylo divu, že tam ještě není. Stay byla zase kapitánka roztleskávaček, takže Cooper nebyla překvapená, že tam není ani jeden z nich. Co by asi dělala, kdyby věděla, že zrovna teď si to ti dva rozdávají na gauči ve společenské místnosti?

» NEXT CHAPTER


I'm back :)

19. června 2011 v 17:03 | Hannah |  Actually
Pro ty z vás, co si ještě nevšimli, jsem zpět :) V Turecku bylo opravdu nádherně, počasí nám nádherně vyšlo a teď už jen ve škole vypilovat matiku... Napsat čtvrtletku na 3 a dostat na vysvědčení za 3 nebo za hůř a na výzo za 4... Vím určitě, že nepropadnu, takže to není tak strašný... Kdybych se mu na to zítra vykvajzla, tak mi vychází čistá 4... Takže se ještě budu muset rozhodnout... No uvidíme :)
Hannah

Gallery Update | New PS, Apps & OTH

19. června 2011 v 15:02 | Hannah |  Update
Trošku jsem si mákla v galerce, abych doplnila novinky...

PHOTOSHOOT - UNKNOWN - BAX
imagebam.com imagebam.com
ONE TREE HILL S8 - ON THE SET (8.21)
imagebam.com
ONE TREE HILL S9 - ADVERTISEMENT
imagebam.com

APPEARANCES 2011

One Tree Hill | Season 9

19. června 2011 v 14:51 | Hannah
» Episodes
» Opening
» Downloads
» Animations
» Videos

» Stills
» On the Set

New video... For the First Time

19. června 2011 v 13:55 | Hannah |  Actually
Takže když jsem byla v Turecku, oh měla jsem tam turecký MTV :D A pořád tam dávali úžasnou písničku For the First Time od mé oblíbené kapely Script :) No a když jsem se vrátila, tak mi ta písnička furt hrála v uších a napadlo mě, jestli na YT není nějaké pěkné video z OTH a bylo :) Takže v menu teď najdete tohle dokonalé video s Brooke & Julianem!!!

Photo of the Month | June/July 2011

19. června 2011 v 13:41 | Hannah |  Photo of the Month
Jenom vyhlášení fotky na měséce červen a červenec :) Nejdříve to vypadalo, že vyhraje 1 nebo 3, ale nakonec 3 zůstala úplně vzadu a 1 předběhla o 2 hlasy fotky číslo 2 :)
Hlasování na srpen proběhne v červenci!!!

5.04 - It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding) [Animations]

19. června 2011 v 13:31 | Hannah
S tímhle dílem jsem se nechala trochu víc unést, protože tu Brooke/Sophia měla veliký prostor :)

Počet animací: 16
..