Červenec 2011

Layout no.7

31. července 2011 v 22:33 | Hannah |  Layouts
No, moc dlouho tady teda nevydržel no... Tenhle vypadá dost amatérsky, ale celkem se mi líbí :) I ♥ Chase :))

imagebam.com

Fotky: OTH 4.12 - Stills
Výroba: cca. 30 minut
Spokojenost: 80%

Od: 31.7.2011
Do: 13.8.2011

Chelsea Kane in One Tree Hill

28. července 2011 v 22:23 | Hannah |  News
Je potvrzeno, že současná přítelkyně seriálového Chase - Stephena Colletiho, Chelsea Kane (známá především z filmu Minutemen a seriálu Jonas) si zahraje v One Tree Hillu!!! Chelsea bude hrát Taru, majitelku konkurenční kavárny, z čehož čiší problémy hlavně pro Brooke a Haley, současné majitelky Karen's Café! Zatím není známo v kolika epizodách se Tara - Chelsea objeví, ale jako správná fanynka páru Chase & Alex, doufám, že nebude pro tyhle dva znamenat problém a scénáristi ji nebudou chtít zasadit do dalšího milostného trojúhelníku... To už bych asi nezvládla...

Také je potvrzeno, že seriálový Nathan - James Lafferty, si zahraje pouze v polovině deváté a poslední řady o konečném počtu 13 dílů!

There's too many american series I like...

24. července 2011 v 20:56 | Hannah |  Actually
Zjistila jsem, že jsem zřejmě televizní maniak! Ne vážně, já mám mánii na americký seriály! Milion jich mám stažených a vypadá to, že další milion jich mám rozkoukaných! No, prostě Amerika vede... Aspoň u mě... A když sem teď sepíšu všechny seriály, chci, abyste věděli, že nejdou v nějakém pořadí a že tam není žádný Disney seriál, protože vyjma Na parket a animáků jsem dřív sledovala snad naprosto všechny! Takže tady jsou seriály a důvody, proč jsem je sledovala/sleduji/budu sledovat...

» MINULOST A PŘÍTOMNOST:
ONE TREE HILL - skvělá hudba, skvělý příběh, úžasní herci
GOSSIP GIRL - skvělý příběh, Chuck & Blair, Dan & Blair
90210 - Matt Lanter
MELROSE PLACE 2.0 - Shaun Sipos
LIFE UNEXPECTED - zajímavý příběh, dobří herci, Shaun Sipos
10 THINGS I HATE ABOUT YOU - Ethan Peck, Nicholas Braun, Meaghan Martin
THE VAMPIRE DIARIES - skvělý příběh, skvělá hudba, úžasní herci
COMPLETE SAVAGES - Shaun Sipos
O.C. - Benjamin McKenzie, Seth & Summer
VERONICA MARS - Veronica & Logan
LIPSTICK JUNGLE - Robert Buckley
BUFFY, TVS - Buffy & Spike
CHARMED - Paige, skvělý příběh
(7TH HEAVEN - Colton James, Kyle Searles, dobrý příběh)

» PŘÍTOMNOST A BUDOUCNOST:
NO ORDINARY FAMILY - zajímavý příběh, Kay Panabaker
THE NINE LIVES OF CHLOE KING - zajímavý příběh
PRETTY LITTLE LIARS - zajímavý příběh
TEEN WOLF - zajímavý příběh, Tyler Hoechlin
SWITCHED AT BIRTH - zajímavý příběh
THE SECRET CIRCLE - skvělý příběh, skvělí herci

Možná by se jich ještě pár našlo... :D (The Gates, Harper's Island, Roswell, Desperate Housewives)... A samozřejmě španělský seriál INTERNÁT!!! Asi jsem na tom hodně špatně co? :))

Ian Somerhalder wishing Sophia Bush a Happy Birthday!

24. července 2011 v 13:20 | Hannah |  News
Jak možná víte, nedávno měla Sophia 29. narozeniny, ke kterým jí popřál i Ian Somerhalder, známý jako Damon z Upířích deníků! Je to od něj strašně milé :)) Hned jsem si ho oblíbila ještě víc :))

Gallery Update | Charles Bush 2009 (2)

24. července 2011 v 13:07 | Hannah |  Update
Opět tu máme díky stránce SOPHIAB.DE nové fotky z photoshootu Charlese Bushe!!! Tentokrát jich je 11, což dohromady s těmi staršími činí krásných 77 fotek!!!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GALLERY » Photoshoots » 2009 » Charles Bush

Layout no. 6

22. července 2011 v 17:45 | Hannah |  Layouts
No jo no... KRIZE PŘIŠLA DO VRCHLABÍ :D Chtěla jsem použít nové fotky od Charlese Bushe, ale nakonec to dopadlo na jednu krajní fotku... No po 2 měsících už mě z toho starého bolela hlava, jak moc byl optimistický... Takže teď tu máme pesimistický... Krásně sladěný s animacemi z OTH 4.16 :D No to je prostě tím šíleným počasím... asi... Nebo už nevím... Od pondělí jsem se snažila něco uklohňat, ale lepší než tohle už to nebude...

imagebam.com

Fotka: Charles Bush 2009
Výroba: cca. 20 minut
Nastavení menu: cca. 2 hodiny (děkuji blogu za jeho úžasné změny!!!)
Spokojenost: 65%

Od: 22.7.2011
Do: 31.7.2011

Gallery Update | Charles Bush 2009

22. července 2011 v 13:56 | Hannah |  Update
Ahh!!! Nový fotky do mého oblíbeného shootu!!! Díky SOPHIAB.DE se objevilo 19 nádherných nových fotek z photoshootu Sophiina tatínka Charlese Bushe!!! Asi budu zvažovat nový design!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GALLERY » Photoshoots » 2009 » Charles Bush

One Tree Hill Cast [Set Fire to the Rain]

21. července 2011 v 18:10 | Hannah |  OTH Videos (Fan Made)
Na YT jsem našla nádherné video s emocemi hlavní pětky z OTH!!! Je opravdu úžasné a doprovázené písničkou od mé oblíbené Adele :)

Who's dated who?

20. července 2011 v 20:08 | Hannah |  Actually
©SOPHIABUSHDAILY.blog.czBože pořád si nemůžu zvyknout na tu novou strašnou úpravu ohledně vkládání obrázků :) Bude mi to asi chvilku trvat... No každopádně asi každá z vás zná americkou stránku WHOSDATEDWHO.com, která se zabývá vztahy celebrit. Dneska jsem tam něco hledala, a pak (ani nevím jak) jsem se dostala na Demi Lovato, která prý aktuálně chodí s RYANEM PHILLIPPEM!!! No nevím, jestli je to pravda, sice je dvakrát starší než Dems, ale pořád vypadá k sežrání :) Jsem zvědavá, jestli jim to vydrží :) No trochu bezobsažný článek, přiznávám :D
Hannah

Gallery Update | Candids 2004,2005,2006

19. července 2011 v 14:57 | Hannah |  Update
Přináším vám další update galerie, tentokrát se jedná o candids - tedy paparazzi fotky z let 2004,2005 a 2006. První dva roky už tam byli, ale dneska jsem zjisila, že jsem zapomněla na candids ze svatby s Chadem, takže jsem je tam dodala a přidala jsem rok 2006. Rok 2007 už je načatý, ale teď nejsem na svém pc, musím totiž zkontrolovat tetin noťas a nechce se mi tady stahovat fotky, když není můj :) Takže se určitě mrkněte =)

GALLERY » Candids » 2004 (6 albums)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GALLERY » Candids » 2005 (16 albums)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GALLERY » Candids » 2006 (19 albums)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update | Coco Eco Magazine

18. července 2011 v 16:49 | Hannah |  Update
Přináším vám nové fotky! Nejdřív tu mám 19 scanů z nového vydání časopisu COCO ECO MAGAZINE a pak ještě photoshoot pro stejnojmenný časopis! Sophia ho nafotila spolu se svou seriálovou maminkou Daphne Zunigou a seriálovou tchyní Sharon Lawrence a moc se povedl!!!

GALLERY » MAGAZINE SCANS » 2011 » COCO ECO MAGAZINE
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GALLERY » PHOTOSHOOTS » 2011 » RUSSEL BAER
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

How to Save a Future | Chapter IX.

16. července 2011 v 22:58 | Hannah |  How to Save a Future
Uplynul měsíc a Chris chystal poslední maličkosti na narozeninovou oslavu pro Cooper. Bryan mu pomáhal. Je to pár týdnů, co se rozešel se Stay. Jejich vztah byl jen o sexu a to on nechtěl. Zdrcená Stay hned ten den započala nový vztah - s trenérem Jacobsem. Samozřejmě spolu museli randit v tajnosti, protože by trenéra vyhodili, ale tajný vztah Stay vyhovoval. Ráda měla před ostatními tajemství. Včera ráno se ale rozhodla nechodit do školy, nebylo jí dobře. Navíc začala tloustnout a to si jako roztleskávačka nemohla dovolit. Lidi by ji odsuzovali. Proto pro ni i Coopeřina oslava byla tabu. Ale sama o tom přemýšlela; je to stresem nebo se v ní vyvíjí nový život? Chtělo se jí z pomyšlení na tu druhou možnost zvracet. Co by dělala?

Cooper, i když už bylo skoro odpoledne, pospávala v posteli a užívala si víkendu zachumlaná pod dekou. Přemýšlela o tom, jak se všechno zvrtlo s Rayem. A taky přemýšlela o tom, co si má vzít na sebe na tajnou narozeninovou oslavu. I když se jí zdálo, že dnešní den nebude ten nejlepší v jejím životě. Měla divný pocit, ale snažila se ho překonat. Rozhodla se sníst vafle, které na ni čekaly v pokoji, a přemýšlela, co udělá dál. Oblékla si na sebe krátké tmavě modré šaty, ve kterých vypadala jako princezna, k nim si nazula stříbrné střevíčky Jimmy Choo a vlasy nechala volně spuštěné a navlněné. Nastal čas sejít dolů. Bylo už odpoledne, přesněji půl páté a dole se už čekalo jen na ni.

Sešla tedy po schodech dolů a všichni zazpívali Happy Birthday. Její dům vypadal k nepoznání. Chris si dal opravdu záležet a udělal z obyčejné narozeninové oslavy večírek roku. Byl tam snad každý ze školy. Byl to perfektní způsob, jak dostat Cooper znovu na výsluní, protože během posledních měsíců se davu dost vzdálila. Nemohla uvěřit tomu, co pro ni Chris udělal. Byla opravdu nadšená, ale na druhou stranu cítila, že se něco blíží. Něco špatného.
Chtěla jít za Chrisem, když v tom jakoby slyšela jí známý hlas:"Ty bys tu neměla být".
Vyděsilo jí to a zmateně se ohlédla na obě strany. Nic a nikoho ale neviděla, jeden z jejích spolužáků si s ní začal povídat a po chvíli odešel pro sklenku vína. Cooper zatím čekala u dveří, až se vrátí. Stála čelem ke dveřím a opírala se o ně. Náhle pocítila chlad a něco jí říkalo, že se nesmí za žádných okolností otočit. Věděla, že se vrátí, jenom nevěděla, že tak brzy. Cítila ho a taky věděla, že jsou v místnosti jen oni sami a nikdo jí nepomůže. Proklínala svůj obrovský dům a její babičku, která se rozhodla na víkend odjet rybařit se starým přítelem. Stál za ní a ona to věděla. Rozhodla se čelit strachu a otočit se. Byla pořádně vyděšená a měla proč. Stál za ní. Její největší hrozba. Ray nebo jak se vlastně jmenoval. Ten, který o ní díky její přílišné důvěřivosti věděl všechno. Znal její slabá místa. A měl touhu zbavit se jí. Přemýšlela, co bude dělat, pokud bude opravdu za ní. Zabije ji? Na její narozeniny? Jaké plány s ní vlastně má? A kde je Chris, když ho tak zoufale potřebuje?

» NEXT CHAPTER


Tyler Hilton as series regular!!!

15. července 2011 v 17:53 | Hannah |  News
..
To, že se do poslední řady OTH vrátí Tyler Hilton už snad všichni víme. Nyní se ale vyjasnila jedna důležitá věc - na jak dlouho? Jak je vidno, zřejmě na celou poslední řadu. Nevrací se totiž jako "reccuring" - navrácející se postava, ale rovnou jako "series regular", tedy stálá postava. Už se nemůžu dočkat, a že to bude bohužel trvat ještě dlouho :( Ale šťastná novinka je, že ačkoliv někdo tu informaci o vysílání na jaře CHYBNĚ rozšířil, nová a zároveň poslední řada seriálu One Tree Hill se bude vysílat od ledna 2012!!!
..

Maybe Candids?

14. července 2011 v 11:35 | Hannah |  Actually
Takže vím, že mi chybí v galerii scany z neznámých roků, ale dneska mám chuť spíš konečně začít přidávat paparazzi fotky... Takže se ještě rozhodnu... No možná stihnu obojí... I když ... Konečně jsem se včera začetla do Upířích deníků a dneska ráno jsem pokračovala a naprosto jsem zatajila dech, když se Elena poprvé setkala s Damonem... Ta scéna by byla v seriálu naprosto perfektní... I když jejich první seriálové setkání nebylo vůbec špatné :) No tím chci říct, že si asi dneska budu zase číst a tolik toho nestihnu :)´No jak jsem napsala, uvidíme :D
Hannah

Brooke Davis & Serena van der Woodsen - Bitch

13. července 2011 v 9:53 | Hannah |  OTH Videos (Fan Made)
Je jej! Poslední dobou jsem zažraná do videí na YT... a znovu mě chytla láska ke GG! Takže teď u mě vede jedině OTH a GG a možná i Melrose Place 2.0 - Shaun Sipos se prostě nedá odmítnout :D Šíleně mě štve, že ten seriál skončil po první řadě, když zrovna potom mohl mít potencionál... :/ No dost o MP, vrátím se zpátky ke GG a OTH... Na YT je šíleně moc videí, ale na druhou stranu jsou některý fakt odporný... V hrozný kvalitě, myslej si, že když daj hlavu (např. Lucase z OTH) na tělo (např. Nata z GG), tak to bude vypadat úchvatně... No to se pletou... Ale některá videa jsou nadruhou stranu opravdu povedená, takže tady jsou dvě.... Pokud máte čas jen na jedno, doporučuju to druhý ... Je vážně dokonalý :)

BROOKE DAVIS & SERENA VAN DER WOODSEN - BITCH
HALEY JAMES & CHUCK BASS - WHEN I'M WITH YOU

Tyler Hilton again on OTH!!!

12. července 2011 v 13:19 | Hannah |  News
Pamatujete si na novinku o OTH, kde se psalo, že se vrátí Chris Keller, ale neví se, zda ho bude opět hrát Tyler Hilton? Nyní je to potrvzené!! TYLER HILTON SE VRACÍ DO ROLE CHRISE KELLERA! Jak už jsem tu jednou psala, Chris se vrátí do Tree Hillu, aby pomohl Haley s nahrávací společností Red Bedroom Records. Způsobí zase takový rozruch, jako když tam byl naposledy? A jak moc se mohl změnit za těch 10 let Tree Hillského času, kdy ve městě nebyl? Nechme se překvapit! Ať už je rok 2012!

How to Save a Future | Chapter VIII.

11. července 2011 v 16:43 | Hannah |  How to Save a Future
Když dojel Chris na adresu, kterou mu Cooper dala, zjistil, že dům je opuštěný a nikdo v něm nebydlí. Vydal se tedy zpátky za ní. Cooper byla zatím v pokoji hotelu, kde se konal večírek, a čekala, ani nevěděla na co. Chtěla se projít po pokoji a trochu si pročistit hlavu, když ho uviděla. Raye. Bylo to vlastně jeho jméno? Zajímalo jí, o co tady jde. Bála se ho, věděla, že není na správné straně. Blížil se k ní a zatřáslo s ní vidění. Nebyla to ale budoucnost, nýbrž minulost. Viděla svou matku a s ní nějakého může - byl to on. Panebože, on chodil s její matkou! Chodil ještě s někým jiným? Její babičkou? Kdo to vlastně je? Co jí chce udělat? Otázky jí začaly zatemňovat mozek. Předstírala ale, že se ho nebojí. To na něj neplatilo. Chtěl ji ukázat, co dokáže. Shodil ji na skříň, poté s ní začal mlátit. Chtěla být statečná, ale nešlo to.
"Tohle děláš jenom pro to, že tě moje máma odkopla?" Ta věta ho naštvala.
"Ty vůbec nevíš, jak to bylo. Nedělej si unáhlený závěry. Tvá matka byla děvka. Stejně jako ty. Bylo složitý ji zabít. Pořád kolem sebe někoho měla; manžela, matku, tebe… Panebože! Víš jak je těžký zabít vdanou ženu? Právě proto to s tebou musím skoncovat dřív!"
Cooper zachvátila panika.
"Jsi psychopat!", zařvala na něj.
"Ne, jsem anděl smrti!", odpověděl.
Po této větě ji povalil na zem. Praštila se o hranu stolu a nehybně tam ležela. Odešel.

Do místnosti vešel Chris. Neměl ponětí o tom, co se stalo. Našel ji, ale věděl, že není mrtvá. Rozběhl se k ní a objal ji. Probrala se. Byla ráda, že tam přišel právě on. Věděla, že kdyby se tam vrátil Ray, nebo jak se vlastně jmenuje, byl by s ní amen. Ale nebyl to on. Byl to Chris. Musela to udělat. Musela předstírat svou smrt, aby odešel a nechal ji na pokoji. A stalo se tak. Teď už mezi ní a Chrisem nebude žádné tajemství. Už ne.

Byla zdrcená, když slyšela, jak se měl její osud ubírat. Byla zděšená, když se dozvěděla o osudu svých předků. Ale byla ráda, že jí už Chris nic netají.

» NEXT CHAPTER


How to Save a Future written!!!

10. července 2011 v 22:31 | Hannah |  Actually
Teď poteším především ty z vás, kteří čtou mou povídku HOW TO SAVE A FUTURE (jestli tu nějací jsou). Dnes jsem totiž konečně dopsala první díl s konečným počtem 16 kapitol! Zatím je jich tady, myslím 7, takže to ještě potrvá, než je všechny zveřejním, ale nyní už jsem psala úvod k dílu číslo dvě! No samochvála smrdí, takže se tady nebudu chválit :)) Mějte se pěkně!
Hannah

How to Save a Future | Chapter VII.

10. července 2011 v 21:21 | Hannah |  How to Save a Future
I když byla s Chrisem šťastná, i nadále se Cooper v jednom zapadlém baru tajně scházela s Rayem. I když ji samotnou to zaráželo. Chris se zase tajně scházel s Grace, stále mluvili o tom, jak Cooper ochránit před zlým osudem. Ray dělal z Cooper jinou osobu, a chtěl ji získat pro sebe. Jakoby jí nějak vnuknul, že ji Chris podvádí. Jenom to pomyšlení ji ubíjelo. Začal se k ní přibližovat a políbil ji. Cooper to zmátlo a chtěla odejít, ale jakoby ji tam něco drželo. Ray ji znovu políbil a chtěl něco víc. Nevěděla, co od něj má čekat a raději utekla. Pocit Chrisovy nevěry v ní ale zůstával. Ten večer dostala snad milion omluvných textovek od Raye a taky pár hlasových zpráv. Ray se jí omlouval, za to, o co se pokusil a aniž by věděla proč, rozhodla se mu odpustit.

Další den se konal sobotní večírek. Cooper potkala Bryana a vyptávala se ho, zda s Chrisem někoho neviděl. Bryan nebyl moc rád, že první věta, kterou s ním od jeho nevěry prohodila, byla právě o Chrisovi. Chtěl být aspoň její kamarád, když ne přítel. Věděl, že je úžasná, měl ji rád a něco k ní cítil. A věděl, že předtím to byl on, kdo to pokazil. Za tu dobu, co s ním nemluvila, se změnil. Už to nebyl ten frajírek, ale byl to normální kluk. A jako normální kluk, ocenil i on alespoň tuhle větu, když ne jinou. Vysvětlil Cooper, že Chris není typ kluka, který by ji podvedl. Cooper si ale stejně nebyla jistá. Bryan varoval Chrise a sdělil mu, co si myslí Cooper, což Chrise znejistilo. Měl podezření, že je něco špatně a tohle ho v tom jen utvrdilo.

Bohužel pro Cooper si na večírku nějaká prvačka Chrise vyhlídla a rozhodně neměla v plánu nechat ho dnes večer jít někam jinam než do její postele. To Cooper neunesla a odešla. Měla v plánu jít za Rayem, ale Chris ji zastavil.
"Coop, počkej! Nebylo to, jak to vypadalo! Nic s ní nemám!" Cooper se otočila a položila základní kámen první pořádné hádce.
"No jistě, nic není, jak to vypadá! Celou dobu jsi mi lhal a teď ti mám věřit? Lhal jsi mi o všem, o tom, kdo vlastně jsi a lhal jsi mi o tom, že jsi mi všechno řekl. Vím, že se scházíš s mou babičkou! Slíbils mi, že přestaneš! Takže už toho nech a přiznej, že mě podvádíš!"
Poslední věta Chrise utvrdila ve fakt, že se opravdu něco děje.
"Cože? Já tě nepodvádím! Nikdy bych ti to neudělal po tom, čím sis prošla s Bryanem. Jak tě to vůbec mohlo napadnout?"
Cooper znejistila. Když byla s Chrisem, něco jí radilo, aby mu všechno řekla. Ale když byla s Rayem, něco jí říkalo, že to má držet v tajnosti. Nakonec se ale rozhodla podpořit radu, kterou slyšela, když byla s Chrisem.
"On - řekl mi to on!" Chris cítil, že se blíží k vyřešení záhady toho, co je špatně.
"Kdo on? Cooper, kdo ti to řekl?" Věděla, že se s Rayem bude muset přestat scházet, ale to ji nezastavilo.
"Jmenuje se Ray. Poznali jsme se před nějakou dobou před školou. Říkal, že ví, kdo jsem a já… já jsem ho poslouchala. Nevím proč, ale políbila jsem ho. Ale přísahám ti, že to nic neznamenalo. Nic k němu necítím."
Bingo! Záhada vyřešena. Chris tušil, kolik uhodilo. Tolik se staral o to, aby se jí nic nestalo, až se málem stalo.
"Já… potřebuju, abys mi dala jeho adresu."
Dala mu ji a on odešel. Najednou se jí zmocnila nejistota, nechtěla, aby Chris Rayovi něco udělal a v záchvatu paniky popadla telefon a zavolala mu domů. Dozvěděla se ale, že tam žádný Ray nebydlí. Zmocnil se jí strach. Až nyní si uvědomila, že veškerá svá tajemství svěřila osobě, kterou vůbec nezná. A ta osoba nyní stála před ní.

» NEXT CHAPTER


How to Save a Future | Chapter VI.

9. července 2011 v 11:21 | Hannah |  How to Save a Future
Již tři měsíce byli pár. Ačkoliv chvílemi měla Cooper pochybnosti. Zdálo se jí, že před ní Chris něco skrývá. A věděla, že to tak je. Jenom nevěděla co a proč. Dumala nad tím při každodenní cestě do školy.
Procházela kolem křoví v parku v areálu, když se najednou ozvalo: "Já vím, kdo jsi."
Cooper to trochu vylekalo, ale šla dál. Až nyní viděla, že je v křoví mladík.
"Vážně? A kdo teda podle tebe jsem?", zeptala se ho ironicky.
"Jsi ta holka, co vidí budoucnost. Neboj se, mě to můžeš říct."
Cooper se cítila trochu nejistě, zajímalo jí, kdo to vlastně je, že zná její tajemství.
"Asi tě zajímá, kdo jsem já, co?"
Udivilo ji, že věděl, o čem přemýšlí. Jakoby ji znal. Jakoby jí četl myšlenky.
"Neboj se, nečtu ti myšlenky. Jenom vím, co se právě děje, co se už stalo a co se stane. Znám minulost, přítomnost i budoucnost. Jsem Ray."
Jakoby ho znala, ale neznala. Měla podobný pocit, jako když poznala Chrise. Ale nebyl to Chris. Byl to další cizinec v jejím životě. Vypadal o něco starší než ona, ale to jí přece nebrání ho lépe poznat. Domluvila si s ním schůzku v restauraci. Když ve škole otevřela skříňku spadla na zem kniha. Ta kniha. Cooper ji musela mít pod svým dohledem, protože když ji viděla naposledy, Chris z ní něco četl nahlas a následně, zřejmě pod tíhou příliš silných myšlenek, spadl na zem. Cooper mu knihu vzala a nesmí dopustit, aby se jí Chris ještě někdy dotkl. Možná proto je teď tak tajemný. Snaží se zjistit, co za informace má v hlavě, aniž by měl tu knihu.

Mýlila se. Chris trávil posledních několik dní u ní doma, s Grace. Věděl už totiž, co se stalo. A musel probrat právě s ní, co se stalo a co by se stát mohlo. Osud žen rodu Blacků byl znepokojivý. Dívka vždy kolem 15 let porodila dítě, a když to byla holčička, což většinou byla, za 5 let její matka tragicky zemřela. Cooper už ale měla 15 let za sebou a dítě nikde. Chrise také zajímalo, jak je tedy možné, že Grace stále žije. Zajímala ho spousta věcí. Grace mu ale na otázku neodpověděla. Řekla jen, že nesmí dopustit, aby její vnučku čekal stejný osud, jako kdysi její dceru. Také ho upozornila, ať si dává pozor na Anděly smrti. Poté ho vyprovodila ven.

Cooper s Rayem mohla mluvit velice otevřeně. Řekla mu o tom, že si myslí, že má před ní Chris tajemství a zdálo se jí, že to Ray chápe. Poté ji doprovodil domů. Něco ji k němu táhlo. Jakoby ji ovládal. Než odešel, stihla ho políbit, poté ale nevěděla, proč to vlastně udělala. Dohodli se, že to zůstane jen mezi nimi. Cooper měla obrovský pocit viny. Milovala Chrise, ale jakoby ji Ray ovládal. Jakoby ji k němu něco vedlo. Celou noc nemyslela na nic jiného. Proč ho vlastně políbila? Co tím sledovala? Její přemýšlení přerušila až děsivá předtucha o její spolužačce Amy, která skočí z mostu.

Musela to zastavit. Běžela k tomu mostu, kde se to měla stát, ale neviděla Amy. Viděla Chrise. Jakoby někoho hledal. Amy? Ale jak by to mohl vědět? Bylo to tak, Chris hledal Amy. Nebo spíš, čekal na ni, aby ji zastavil. Amy se tam dostavila a připravovala se na skok. Chris šel k ní a začal s ní mluvit. Potřebovala se jen někomu svěřit. Právě jí podvedl kluk a její rodiče se rozvádějí. Chris to chápal a nakonec Amy přesvědčil, že její život ještě není u konce. Doprovodil ji domů a poté šel k sobě. Tam už na něj čekala Cooper.
"Byls na tom mostě, ale jak to? Jak ses dozvěděl, co se stane? Co jsi zač?", spustila na něj.
"Chtěl jsem ti to říct, ale nebyl na to pravý čas. Mám stejnou schopnost jako ty. Vidím budoucnost."
Cooper to moc nechápala, ale ulevilo se jí, že před ní skrýval jenom tohle a nic většího. Ten večer se rozhodli posunout svůj vztah dál. Byli přesvědčeni, že už o sobě ví všechno. Ale mýlili se. Oba dva.

» NEXT CHAPTER