How to Save a Future | Chapter IX.

16. července 2011 v 22:58 | Hannah |  How to Save a Future
Uplynul měsíc a Chris chystal poslední maličkosti na narozeninovou oslavu pro Cooper. Bryan mu pomáhal. Je to pár týdnů, co se rozešel se Stay. Jejich vztah byl jen o sexu a to on nechtěl. Zdrcená Stay hned ten den započala nový vztah - s trenérem Jacobsem. Samozřejmě spolu museli randit v tajnosti, protože by trenéra vyhodili, ale tajný vztah Stay vyhovoval. Ráda měla před ostatními tajemství. Včera ráno se ale rozhodla nechodit do školy, nebylo jí dobře. Navíc začala tloustnout a to si jako roztleskávačka nemohla dovolit. Lidi by ji odsuzovali. Proto pro ni i Coopeřina oslava byla tabu. Ale sama o tom přemýšlela; je to stresem nebo se v ní vyvíjí nový život? Chtělo se jí z pomyšlení na tu druhou možnost zvracet. Co by dělala?

Cooper, i když už bylo skoro odpoledne, pospávala v posteli a užívala si víkendu zachumlaná pod dekou. Přemýšlela o tom, jak se všechno zvrtlo s Rayem. A taky přemýšlela o tom, co si má vzít na sebe na tajnou narozeninovou oslavu. I když se jí zdálo, že dnešní den nebude ten nejlepší v jejím životě. Měla divný pocit, ale snažila se ho překonat. Rozhodla se sníst vafle, které na ni čekaly v pokoji, a přemýšlela, co udělá dál. Oblékla si na sebe krátké tmavě modré šaty, ve kterých vypadala jako princezna, k nim si nazula stříbrné střevíčky Jimmy Choo a vlasy nechala volně spuštěné a navlněné. Nastal čas sejít dolů. Bylo už odpoledne, přesněji půl páté a dole se už čekalo jen na ni.

Sešla tedy po schodech dolů a všichni zazpívali Happy Birthday. Její dům vypadal k nepoznání. Chris si dal opravdu záležet a udělal z obyčejné narozeninové oslavy večírek roku. Byl tam snad každý ze školy. Byl to perfektní způsob, jak dostat Cooper znovu na výsluní, protože během posledních měsíců se davu dost vzdálila. Nemohla uvěřit tomu, co pro ni Chris udělal. Byla opravdu nadšená, ale na druhou stranu cítila, že se něco blíží. Něco špatného.
Chtěla jít za Chrisem, když v tom jakoby slyšela jí známý hlas:"Ty bys tu neměla být".
Vyděsilo jí to a zmateně se ohlédla na obě strany. Nic a nikoho ale neviděla, jeden z jejích spolužáků si s ní začal povídat a po chvíli odešel pro sklenku vína. Cooper zatím čekala u dveří, až se vrátí. Stála čelem ke dveřím a opírala se o ně. Náhle pocítila chlad a něco jí říkalo, že se nesmí za žádných okolností otočit. Věděla, že se vrátí, jenom nevěděla, že tak brzy. Cítila ho a taky věděla, že jsou v místnosti jen oni sami a nikdo jí nepomůže. Proklínala svůj obrovský dům a její babičku, která se rozhodla na víkend odjet rybařit se starým přítelem. Stál za ní a ona to věděla. Rozhodla se čelit strachu a otočit se. Byla pořádně vyděšená a měla proč. Stál za ní. Její největší hrozba. Ray nebo jak se vlastně jmenoval. Ten, který o ní díky její přílišné důvěřivosti věděl všechno. Znal její slabá místa. A měl touhu zbavit se jí. Přemýšlela, co bude dělat, pokud bude opravdu za ní. Zabije ji? Na její narozeniny? Jaké plány s ní vlastně má? A kde je Chris, když ho tak zoufale potřebuje?

» NEXT CHAPTER

 


Komentáře

1 Cathie. & Smileysska* (Cathie.) Cathie. & Smileysska* (Cathie.) | Web | 17. července 2011 v 20:26 | Reagovat

wooow rozhodně napínavé :) těším se na další díl :)

2 AASYPEWEEFSPEM AASYPEWEEFSPEM | E-mail | Web | 24. září 2018 v 10:53 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-lyon/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama