How to Save a Future | Chapter VII.

10. července 2011 v 21:21 | Hannah |  How to Save a Future
I když byla s Chrisem šťastná, i nadále se Cooper v jednom zapadlém baru tajně scházela s Rayem. I když ji samotnou to zaráželo. Chris se zase tajně scházel s Grace, stále mluvili o tom, jak Cooper ochránit před zlým osudem. Ray dělal z Cooper jinou osobu, a chtěl ji získat pro sebe. Jakoby jí nějak vnuknul, že ji Chris podvádí. Jenom to pomyšlení ji ubíjelo. Začal se k ní přibližovat a políbil ji. Cooper to zmátlo a chtěla odejít, ale jakoby ji tam něco drželo. Ray ji znovu políbil a chtěl něco víc. Nevěděla, co od něj má čekat a raději utekla. Pocit Chrisovy nevěry v ní ale zůstával. Ten večer dostala snad milion omluvných textovek od Raye a taky pár hlasových zpráv. Ray se jí omlouval, za to, o co se pokusil a aniž by věděla proč, rozhodla se mu odpustit.

Další den se konal sobotní večírek. Cooper potkala Bryana a vyptávala se ho, zda s Chrisem někoho neviděl. Bryan nebyl moc rád, že první věta, kterou s ním od jeho nevěry prohodila, byla právě o Chrisovi. Chtěl být aspoň její kamarád, když ne přítel. Věděl, že je úžasná, měl ji rád a něco k ní cítil. A věděl, že předtím to byl on, kdo to pokazil. Za tu dobu, co s ním nemluvila, se změnil. Už to nebyl ten frajírek, ale byl to normální kluk. A jako normální kluk, ocenil i on alespoň tuhle větu, když ne jinou. Vysvětlil Cooper, že Chris není typ kluka, který by ji podvedl. Cooper si ale stejně nebyla jistá. Bryan varoval Chrise a sdělil mu, co si myslí Cooper, což Chrise znejistilo. Měl podezření, že je něco špatně a tohle ho v tom jen utvrdilo.

Bohužel pro Cooper si na večírku nějaká prvačka Chrise vyhlídla a rozhodně neměla v plánu nechat ho dnes večer jít někam jinam než do její postele. To Cooper neunesla a odešla. Měla v plánu jít za Rayem, ale Chris ji zastavil.
"Coop, počkej! Nebylo to, jak to vypadalo! Nic s ní nemám!" Cooper se otočila a položila základní kámen první pořádné hádce.
"No jistě, nic není, jak to vypadá! Celou dobu jsi mi lhal a teď ti mám věřit? Lhal jsi mi o všem, o tom, kdo vlastně jsi a lhal jsi mi o tom, že jsi mi všechno řekl. Vím, že se scházíš s mou babičkou! Slíbils mi, že přestaneš! Takže už toho nech a přiznej, že mě podvádíš!"
Poslední věta Chrise utvrdila ve fakt, že se opravdu něco děje.
"Cože? Já tě nepodvádím! Nikdy bych ti to neudělal po tom, čím sis prošla s Bryanem. Jak tě to vůbec mohlo napadnout?"
Cooper znejistila. Když byla s Chrisem, něco jí radilo, aby mu všechno řekla. Ale když byla s Rayem, něco jí říkalo, že to má držet v tajnosti. Nakonec se ale rozhodla podpořit radu, kterou slyšela, když byla s Chrisem.
"On - řekl mi to on!" Chris cítil, že se blíží k vyřešení záhady toho, co je špatně.
"Kdo on? Cooper, kdo ti to řekl?" Věděla, že se s Rayem bude muset přestat scházet, ale to ji nezastavilo.
"Jmenuje se Ray. Poznali jsme se před nějakou dobou před školou. Říkal, že ví, kdo jsem a já… já jsem ho poslouchala. Nevím proč, ale políbila jsem ho. Ale přísahám ti, že to nic neznamenalo. Nic k němu necítím."
Bingo! Záhada vyřešena. Chris tušil, kolik uhodilo. Tolik se staral o to, aby se jí nic nestalo, až se málem stalo.
"Já… potřebuju, abys mi dala jeho adresu."
Dala mu ji a on odešel. Najednou se jí zmocnila nejistota, nechtěla, aby Chris Rayovi něco udělal a v záchvatu paniky popadla telefon a zavolala mu domů. Dozvěděla se ale, že tam žádný Ray nebydlí. Zmocnil se jí strach. Až nyní si uvědomila, že veškerá svá tajemství svěřila osobě, kterou vůbec nezná. A ta osoba nyní stála před ní.

» NEXT CHAPTER

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama